Inicio Clasificación Plantilla Imaxes Torneos Favoritos
Na seguinte táboa aparece reflectida a clasificación dos equipos do grupo a"" de 2ª división de Alevíns. O noso equipo clasificouse 1º de grupo.
 
 
 

Equipo

JJ

Punt

JG

JE

JP

Gf

Gc

Dif

1 Pabellón B 
14 
40 
13 
199 
191
Ourense D 
14 
36 
12 
98 
20 
78
Calasancio B 
14 
28 
63 
56 
7
Pabellón D 
14 
21 
57 
58 
-1
Arenteiro B 
14 
19 
49 
66 
-17
Ourense C 
14 
10 
10 
29 
99 
-70
Barbadás C 
14 
5 
11 
27 
89 
-63
Arrabaldo 
14 
4 
12 
27 
153 
-126

Xogamos a final de liga contra o Ourense B e gañamos por un claro 6-1.

¡¡¡¡ CAMPIÓNS de LIGA 2008/09!!!

Calendario da tempada 2008/098:
 
Jornada 1 (11/10/2008)
Ourense C
2-4
Calasancio B
Pabellon D
1-13
Pabellon B
Arrabaldo
2-8
Barbadas C
Arenteiro B
3-5
Ourense D
 
Jornada 8 (29/11/2008)
Calasancio B
5-0
Ourense C
Pabellon B
4-4
Pabellon D
Barbadas C
5-5
Arrabaldo
Ourense D
9-1
Arenteiro B
       
 
Jornada 2 (18/10/2008)
Calasancio B
4-3
Arenteiro B
Pabellon B
27-0
Ourense C
Barbadas C
3-5
Pabellon D
Ourense D
14-1
Arrabaldo
 
Jornada 9 (13/12/2008)
Arenteiro B
1-4
Calasancio B
Ourense C
0-11
Pabellon B
Pabellon D
4-4
Barbadas C
Arrabaldo
0-15
Ourense D
       
 
Jornada 3 (25/10/2008)
Calasancio B
1-14
Pabellon B
Ourense C
3-0
Barbadas C
Pabellon D
1-4
Ourense D
Arenteiro B
8-0
Arrabaldo
 
Jornada 10 (20/12/2009)
Pabellon B
10-1
Calasancio B
Barbadas C
2-3
Ourense C
Ourense D
7-2
Pabellon D
Arrabaldo
1-10
Arenteiro B
       
 
Jornada 4 (01/11/2008)
Pabellon B
20-0
Arenteiro B
Barbadas C
1-6
Calasancio B
Ourense D
10-0
Ourense C
Arrabaldo
2-4
Pabellon D
 
Jornada 11 (10/01/2009)
Arenteiro B
0-9
Pabellon B
Calasancio B
6-1
Barbadas C
Ourense C
1-6
Ourense D
Pabellon D
9-0
Arrabaldo
       
 
Jornada 5 (08/11/2008)
Pabellon B
18-1
Barbadas C
Calasancio B
0-8
Ourense D
Ourense C
6-7
Arrabaldo
Arenteiro B
4-6
Pabellon D
 
Jornada 12 (17/01/2009)
Barbadas C
0-19
Pabellon B
Ourense D
7-0-
Calasancio B
Arrabaldo
5-7
Ourense C
Pabellon D
3-5
Arenteiro B
       
 
Jornada 6 (15/11/2008)
Arenteiro B
3-1
Barbadas C
Ourense D
0-3
Pabellon B
Arrabaldo
2-14
Calasancio B
Pabellon D
7-2
Ourense C
 
Jornada 13 (24/01/2009)
Barbadas C
1-2
Arenteiro B
Pabellon B
8-0
Ourense D
Calasancio B
10-2
Arrabaldo
Ourense C
2-6
Pabellon D
       
 
Jornada 7 (22/11/2008)
Barbadas C
0-4
Ourense D
Pabellon B
28-0
Arrabaldo
Calasancio B
6-3
Pabellon D
Ourense C
1-7
Arenteiro B
 
Jornada 14 (31/01/2009)
Ourense D
9-0
Barbadas C
Arrabaldo
0-15
Pabellon B
Pabellon D
2-2
Calasancio B
Arenteiro B
2-2
Ourense C

 

 

© Copyright Alevíns B do Pabellón Club de Fútbol